Teklif Al
  • KURUMSAL
  • /
  • MİSYON-VİZYON
MİSYON-VİZYON
MİSYONUMUZ
        Gayrimenkul şirketi olarak en önemsediğimiz kavram karşılıklı güvene dayalı bir ticaret ilişkisidir. Uluslararası standartlarda malzeme ve işçilikle birlikte mümkün olan en kısa zamanda müşterilerimizin huzur ve güvenle yaşayacakları yuvaları üretmeyi görev olarak algılamaktayız.

        Kullanışlı, estetik ve kaliteli tasarımları profesyonellerle çalışarak, uygun, ulaşılabilir fiyatları müşterilerimizle buluşturup, memnuniyet seviyesini üst seviyede tutarak verdiğimiz taahhüdümüzü zamanında tamamlayarak, başladığımız inşaatların ilk gününden son gününe kadar iş güvenliği kriterlerini önemli önceliğimiz sayarak, teslimat sürecine kadar gelişen teknolojik gelişmelerden faydalanmak, çevreye zarar vermeyen malzemelerden inşaa ettiğimiz gayrimenkullerimizi müşterilerimizle buluşturup, yeni projelere başlamak misyonumuzdur.

        Müşterimizi ve çalışanımızı mutlu etmek ve toplumumuzun gayrimenkul ihtiyaçlarını anlamlı, doğru, güvenilir, dayanıklı ve ayrıca müşterilerimize kârlı yatırımlar oluşturmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ
        Toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak, güvenilir, artı değer katan, kârlı, dayanıklı gayrimenkul inşaa eden, insana ve doğaya değer veren, profesyonel anlayışla ilerleyen, insan odaklı, uzman personellerle çalışan bir işletme olmayı amaçlayarak kurulmuş bir firmayız. Uzun yıllar boyunca gayrimenkul piyasasında kalarak bizden sonraki nesillere temiz ve güvenilir bir ticareti miras olarak bırakmak için kurulmuş ve gelecek nesillerimize, torunlarıma temiz bir geçmiş bırakmak amacımızdır.

        Geçmişimizden aldığımız temiz mirasımızı, bilgi ve tecrübelerimizi doğru iş birliklerini ve yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirmeyi amaçlamayı vizyonumuz olarak seçtik.

        Ülkemize güvenilir, dayanıklı ve uluslararası standartlara uygun yapılar oluşturmak ve kaliteli, sıcak ve huzurlu yaşam alanları geliştiren gayrimenkul şirketlerinden biri olmak.

        Zamanın değişen ruhuna uygun, teknolojik gelişmeleri önemseyen, Türkiye’nin önemli gayrimenkul şirketlerinden birisi olmak.

DEĞERLERİMİZ
--
Gadalar İnşaat - Kocaeli İnşaat

Satışı ve yapımı devam eden yeni projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Gadalar İnşaat - Kocaeli İnşaat

Size özel yeni konut projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve talepte bulunmak için bizi arayın.

Gadalar İnşaat - Kocaeli İnşaat

Satışı ve yapımı tamamlanmış, yaşam başlayan projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Gadalar İnşaat

Gadalar İnşaat ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Bize Ulaşın Formu