Teklif Al
HAKKIMIZDA
2022 yılında kurulan Gadalar İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd.Şti.şirketimiz bugüne kadar Gada Kaşkal , Gada Butik , Gada 1453 , Gada Vizyon markalı projeleri güvenle inşa ederek yuva sahiplerine teslim etmiştir. Müşteri, çalışan ve bizler hep birlikte huzur ve mutlulukla ticaretimizi tamamladık. Kocaeli’de halen mevcut yeni projeler üretmekte , ülkemizde istihdam ve katma değer sağlamaktayız.

Yeni yatırımına Kocaeli Üniversitesi Yarımca Kampüsü yanında 1+1 eşyalı konseptli Gada Kampüs projesi ile devam etmektedir.

2023 yılında Ticaret İl Müdürlüğü’nün şirketimize vermiş olduğu 4105962 yetki belgesi numarası ile emlak sektörüne de atılarak güven ve kalite anlayışıyla siz değerli müşterilerimize daire,arsa,tarla,işyeri gibi taşınmazların alım-satımında aracılık faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Devamı için tıklayın
Gadalar İnşaat - Kocaeli İnşaat

Satışı ve yapımı devam eden yeni projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Gadalar İnşaat - Kocaeli İnşaat

Size özel yeni konut projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve talepte bulunmak için bizi arayın.

Gadalar İnşaat - Kocaeli İnşaat

Satışı ve yapımı tamamlanmış, yaşam başlayan projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Gadalar İnşaat

Gadalar İnşaat ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Bize Ulaşın Formu